Prijave po kategorijama
Ukupno po kategoriji
Prijave po klubovima
Ukupno po klubu
Ukupno prijava
16. KARATE LIGA BORBE 1. TURNIR
Prijave po kategorijama
kumite, MLAĐI KADETI SREDNJA
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
FRANKO JANJIĆ
KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2
Hlib Maliushkin
KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3
IVAN VULIĆ
KK "CROATIA"
4
Gabriel Pleša
KK "CROATIA"
5
MARKO VRDOLJAK
K.K. "LOTOS"
6
NIKOLA MARJANOVIĆ
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
7
TEO MARTINEC
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
8
DARIS ĆEFO
SPORTS LIFE
9
IVAN BABIĆ
KARATE KLUB "SAKURA"
10
IVAN ZELJKO
KARATE KLUB "SAKURA"
kumite, MLAĐE UČENICE TEŠKA
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
KARLA HABULINEC
KK 10. DAN
2
Anja Marić
K.K. "LOTOS"
3
MINELA ŠUŠIĆ
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
4
VANJA ČUĆEK
KK "STUDENT"
kumite, MLAĐI UČENICI SREDNJA
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
MATEJ ZEC
KK 10. DAN
2
IVAN IDŽANOVIĆ
K.K. "TEMPO"
3
JAN PETRAK
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
4
Danijel Krajinović
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
5
Fran Skočilić
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
6
JAN CESAR
KK "KAPTOL"
7
KARLO MABIĆ
KK "IPON" ZAGREB
8
BARTOL PERKOVIĆ
KARATE KLUB "SAKURA"
kumite, MLAĐE KADETKINJE TEŠKA
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
JANA BRATIĆ
KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2
Zara Hekić
K.K. "LOTOS"
3
IRMA LEDIĆ
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
4
MARTA FILIPOVIĆ
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
kumite, UČENICE LAKA
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
NADIA CIKRON
KK 10. DAN
2
Katarina Ribar
K.K. "LOTOS"
3
NINA KINCL
K.K. TRNJE
4
INES MIHAJLOVIĆ
K.K. TRNJE
5
TENA ADŽAMIĆ
SPORTS LIFE
6
LARISA ČADONIĆ
K.K. "ALFA"
7
NOLA PALAC
KK "IPON" ZAGREB
8
MATEA KOKELJ
K.K. TRNJE
9
Marta Ivičić
KK BUSHIDO
kumite, UČENICI
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
JOSIP SABLJIĆ
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
2
Franko Petrić
K.K."OMEGA"
3
Noa Draganić
K.K."OMEGA"
kumite, KADETI
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
KRISTIJAN GAVIĆ
KK "IPON" ZAGREB
kumite, UČENICE SREDNJA
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
Lucija Šćurić
K.K. "LOTOS"
2
Sonja Vujisić
KK BAN JELAČIĆ
3
ANA MANENICA
KK "SUSEDGRAD"
4
EVA SOFIJA MATEŠA
K.K. "ALFA"
5
LENI HODALIĆ
KK "STUDENT"
6
LOTA HABUŠ
KK "STUDENT"
7
VITA KAJTNA
KK "STUDENT"
8
KIRA HUSIĆ
KK "IPON" ZAGREB
9
ZLATA MIHOLJEK
K.K. TRNJE
10
Eleonora Mojsinović
KK BUSHIDO
kumite, KADETKINJE SREDNJA
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
LORENA PETRAČ
KK 10. DAN
2
DORA HERNAUT
K.K. "TEMPO"
3
VIKTORIJA PERIĆ
K.K. "ALFA"
4
ELIANA BELJO
KK BUSHIDO
5
TONI MEĐIĆ
KK BUSHIDO
6
KLARA LAKOŠ
KK ŠIBENIK 1066
7
PATRICIA LJOLJIĆ
KARATE KLUB "SAKURA"
kumite, MLAĐI KADETI TEŠKA
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
Niko Paić
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
2
LUKA MIHAJLOVIĆ
K.K. TRNJE
3
LOVRO HADŽIĆ
KK BUSHIDO
4
FILIP PAURIĆ
KK BUSHIDO
5
JAKOV GUDELJ
KK BUSHIDO
6
ANTUN ČOLAKIĆ
K.K. STENJEVEC
kumite, UČENICI LAKA
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
KRISTIAN CIKRON
KK 10. DAN
2
MIHOVIL KANGRGA
KK 10. DAN
3
ADRIAN ČOSIĆ
KK 10. DAN
4
LEON SALOPEK
KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
5
NIKO KURTI
K.K. TRNJE
6
Petar Blanuša
KK BAN JELAČIĆ
7
MATEJ GAVRIĆ
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
8
Josip Sabljić
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
9
JAN VIDOVIĆ ANZULOVIĆ
SPORTS LIFE
10
LEONARDO BELLE
KK "IPON" ZAGREB
11
MATEO VONIĆ
KK "IPON" ZAGREB
12
Patrik Trtanj
KK NOVI ZAGREB
kumite, MLAĐI UČENICI TEŠKA
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
NIKOLA BUCONJIĆ
KK 10. DAN
2
VID HORVAT
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
3
MARKO IVANČEVIĆ
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
4
Andrija Mikulić
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
5
IVOR TOMOVIĆ
SPORTS LIFE
6
DAVID NAZOR
KK "IPON" ZAGREB
7
BERNARD MIŠMAŠ VUJICA
KK "IPON" ZAGREB
kumite, KADETI LAKA
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
MAURO JELEKOVIĆ
KK "CROATIA"
2
BRUNO NOVAK
K.K. "LOTOS"
3
IVANO PENEZIĆ
K.K. "LOTOS"
4
SVEN TUŠKAN
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
5
JURA JAVOROVIĆ
K.K. TRNJE
6
FRAN PETRINOVIĆ
KARATE KLUB "SAKURA"
kumite, MLAĐE KADETKINJE
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
Tia Dugalić
K.K."OMEGA"
kumite, UČENICE TEŠKA
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
NEVA GRAOVAC
KK 10. DAN
2
MERI MUSULIN
KK "CROATIA"
3
Nola Kadić
K.K. "LOTOS"
4
AJNA GARIBOVIĆ
K.K. "TEMPO"
5
Helena Barić
KK BAN JELAČIĆ
6
IVANA MADUNA
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
7
Paula Dolčić
KK BUSHIDO
8
Eva Popović
KK BUSHIDO
9
ANA HORVAT
KK "KAPTOL"
10
Vita Jovanić
KK NOVI ZAGREB
kumite, MLAĐE KADETKINJE LAKA
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
LUCIJA SALOPEK
KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2
MAJA VUKELIĆ
KARATE KLUB "SAKURA"
3
Anja Bastać
KK BAN JELAČIĆ
4
Nika Bastać
KK BAN JELAČIĆ
5
NIKA BRNJANEC
KK "STUDENT"
6
TEA HUDINA
KK BUSHIDO
7
ANTEA MILETA
KK ŠIBENIK 1066
8
GABRIJELA BURIĆ
KK ŠIBENIK 1066
kumite, MLAĐE UČENICE LAKA
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
KATJA MOHLER
KARATE KLUB "SAKURA"
2
MAŠA VRBAN
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
3
TENA SMOLČIĆ
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
4
LORA TOMLJANOVIĆ
KK "IPON" ZAGREB
5
Ruža Azinović
KK NOVI ZAGREB
kumite, MLAĐI KADETI
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
NIKO PAIĆ
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
kumite, MLAĐE KADETKINJE SREDNJA
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
LARA JOVANIĆ
KARATE KLUB "SAKURA"
2
NIKOLINA NEŽMAH
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
3
ERA FANA
KK "IPON" ZAGREB
4
LUCIJA LONČAR
K.K. TRNJE
5
MARE MILETA
KK ŠIBENIK 1066
6
ENI GOJANOVIĆ
KK ŠIBENIK 1066
7
KORINA BOŠNJAK
KK "KAPTOL"
8
TEODORA BLAŽEKOVIĆ
KARATE KLUB "SAKURA"
kumite, UČENICI TEŠKA
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
MATEJ KOZINA
KK 10. DAN
2
FILIP HRŠAK
KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3
Jan Jakšić
K.K. "LOTOS"
4
GRGUR POSAVEC
KK "SUSEDGRAD"
5
Anton Kušen
KK "STUDENT"
6
DOMINIK MUCIĆ
K.K. TRNJE
7
VITO ŽUPAN
K.K. TRNJE
8
PETAR SILOVSKI
KK BUSHIDO
9
MIHOVIL VICKOVIĆ
KK BUSHIDO
10
Leo Šimunović
KK NOVI ZAGREB
kumite, KADETI TEŠKA
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
VITO PAVLIŠKO
KK 10. DAN
2
IVAN GARAJ
KK 10. DAN
3
SVEN KRUŠLIN
KK 10. DAN
4
LOVRO VUKOJA
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
5
NIKOLA LJUTIĆ
SPORTS LIFE
6
LEON PUZIĆ
K.K. TRNJE
7
KARLO DŽAJKIĆ
KK "FOKUS"
8
IVAN SILOVSKI
KK BUSHIDO
9
LEON LAZIĆ
K.K. STENJEVEC
kumite, MLAĐI KADETI LAKA
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
DINO VUČKOVIĆ
K.K. "LOTOS"
2
Lukas Pavlović
KK BAN JELAČIĆ
3
SVEN LESKOVAR
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
4
KRISTIJAN PRALAS
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
5
DINO ČULJEVIĆ
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
6
KARLO POZNANOVIĆ
K.K. "ALFA"
7
Josip Palac
KK BUSHIDO
8
OZREN PUKLAVEC
KK "KAPTOL"
kumite, MLAĐI UČENICI LAKA
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
FILIP MIHALIĆ
KK 10. DAN
2
JAKOV VUKOVIĆ
KK 10. DAN
3
Šimun Marić
K.K. "LOTOS"
4
Toma Ribar
K.K. "LOTOS"
5
IVAN DRAŽIĆ
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
6
Adrian Čuljak
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
7
MATEJ ČIZMIĆ
K.K. "ALFA"
8
VJEKOSLAV POLDRUGAČ
KK "IPON" ZAGREB
kumite, MLAĐE KADETKINJE POLUTEŠKA
ŽDRIJEB
R.br.
Ime i prezime
Klub
1
UNA FLEKOVIĆ
KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2
CARLA VIDOVIĆ
K.K. HERCEGOVINA -ZAGREB
3
LORENA RADIĆ
KK 10. DAN
4
ISSA ĆORIĆ
KK "IPON" ZAGREB
5
PETRA KOVAČ
K.K. TRNJE
6
LANA ŠUŠA
KK ŠIBENIK 1066
7
HELENA OROZ
KARATE KLUB "SAKURA"